Naprawa iPhone | Serwis Apple
Serwis apple z Poznania zajmujący się naprawą wszystkich dostępnych urządzeń Apple na rynku.
naprawa iPhone poznań, serwis iPhone poznań, wymiana szybki iPhone, serwis apple, wymiana szybki iPhone 6, apple poznań
550
page-template-default,page,page-id-550,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,
title

Serwis Apple

Szybka i fachowa naprawa wszystkich urządzeń.

apple

 

Serwis pogwarancyjny urządzeń mobilnych, m.in. iPhone, iPad, iPod oraz MacBook

To, co możemy Państwu zaoferować, to rzetelne podejście do każdego Klienta i każdej sytuacji z osobna. Wiemy, jak ważna w obecnym świecie jest komunikacja telefoniczna zarówno w kontaktach biznesowych jak i prywatnych. iClinica to duży serwis zajmujący się naprawą sprzętu Apple, który wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Oferujemy Państwu nie tylko naprawę uszkodzeń mechanicznych, ale także rozmaite akcesoria do urządzeń mobilnych, które mogą Państwo zakupić w punkcie stacjonarnym w Poznaniu przy ul. Nowowiejskiego 7. Wierzymy, że udało nam się stworzyć najlepszy serwis Apple w Poznaniu, którego celem jest sprawienie, że nie tylko ty się uśmiechniesz, ale również twój Iphone, który – podobnie jak każdy inny sprzęt – potrzebuje opieki. Mimo że serwis mieści się w Poznaniu, nie musisz się martwić. Dla osób mieszkających poza Poznaniem oferujemy usługę door-to-door, dzięki której bez wychodzenia z domu zlecisz naprawę swojego urządzenia. Wystarczy wypełnić formularz wysyłkowy, a nasz kurier odbierze i dostarczy przesyłkę.

Skorzystaj z dostawy door-to-door!

Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

WYPEŁNIJ FORMULARZ WYSYŁKOWY

01.

Naprawa iPhone

02.

Naprawa iPad-ów

03.

Naprawa iPod-ów

04.

Naprawa MacBook-ów

iClinica prowadzi również sprzedaż akcesoriów mobilnych, przede wszystkim do iPhone’ów, iPad’ów, iPod’ów oraz MacBook’ów.

9

Lat Doświadczenia

1500

Napraw Miesięcznie

50000

Zadowolonych Klientów

Liczby nie kłamią! Zajmujemy się naprawą i serwisowaniem urządzeń Apple już od ponad 5 lat. Przez ten czas udało nam się stworzyć serwis świadczący usługi na najwyższym poziomie. Potwierdza to ponad 6000 zadowolonych Klientów, których mieliśmy przyjemność obsłużyć. Jeżeli Twoje urządzenie potrzebuje natychmiastowej pomocy fachowców, odwiedź nasz punkt serwisowy lub skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI